THE باشاک شهیر DIARIES

The باشاک شهیر Diaries

The باشاک شهیر Diaries

Blog Article

خرید ملک در محله باشاک شهیر استانبول
املاک نوساز داماس ترک در مجتمع آپارتمان برای فروش در اسطنبول كوتشوك شكمجة نزدیک بزرگراه باسن اکسپرس ونزدیک مترو واملاک لوکس

بعد از مرگ آخرین صاحب آن، وراث این مزرعه را به قطعات کوچکتر تقسیم کرده و فروختند و به جای بناهای قدیمی، ساخت مجتمع‌های مدرن شروع شد.

جاده ها و خطوطی که به منطقه باشاک شهیر خدمت رسانی می کنند:

هر آنچه که در مورد اخذ تابعیت ترکیه از طریق ملک باید بدانید

باشاک شهیر دارای رستوران های مدرن، مکان های پیک نیک، مکان های مختلف جهت ورزش و مسیرهای پیاده روی است و بزرگ ترین دریاچه مصنوعی استانبول در این منطقه قرار دارد.

اطلاعاتی همه جانبه از منطقه سلطان غازی در استانبول، از موقعیت و مزایای این منطقه برای زندگی و سرمایه گذاری گرفته تا زیر...

منطقه باشاک شهیر شامل بسیاری از امکانات آموزشی دولتی و خصوصی می شود، از مهد کودک و پیش دبستان تا دبیرستانی که در سراسر این منطقه توزیع می شوند. علاوه بر آن، باشاک شهیر به مهمترین مدارس بین المللی إستانبول نزدیک است مانند: مدرسه سفیر در باغجیلار که یکی از نخستین مدارس بین المللی انگلیسی ترکیه در إستانبول می باشد و دارای تاییدیه از وزارت آموزش کاندا می باشد.

این املاک که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و شهرداری منطقه پایه ریزی شده است یکی از برج های لوکس منطقه باشاک شهیر می باشد. شما چه بخواهید سرمایه گذاری کنید و چه بخواهید در آن زندگی کنید ، این املاک اوکازیون می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد.

سرمایه گذاری در عمرانیه استانبول

این پارک در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع بنا شده و می‌تواند شما را در سفری تاریخی به بناهای تاریخی مثل معبد آرتمیس، مقبره ماوسولوس، بیش از ۶۰ سازه مربوط به استانبول، ۶۳ سازه آناتولی و ۱۳ سازه مربوط به سرزمین‌های عثمانی (که امروزه در خارج از کشور ترکیه قرار دارند) ببرد.

مدتی بعد این سه خانواده از سمت بوغاز کوی شروع به خرید زمین کردند.

شهر پزشکی باشاک شهیر: افتخاری جدید برای ترکیه چه کسی در مورد شهر پزشکی باشاک شهیر چیزی نشنیده است!

بازی فوتبال در اواخر قرن ۱۹ میلادی و به واسطهٔ شرکت‌های بریتانیایی به شهر سویل راه یافت و مهندسان و کارگران بریتانیایی در اوقات فراغت به فوتبال بازی کردن می‌پرداختند. باشگاه فوتبال سویا در ۲۵ ژانویه ۱۸۹۰ میلادی، در یک شب جشن تولد به دست عده‌ای از جوانان بریتانیایی که عمدتاً اسکاتلندی بودند به همراه تعدادی جوان اسپانیایی تأسیس گردید.

باشگاه سویا، نخستین موفقیت‌های خود را در دهه‌های ۴۰ و ۵۰ میلادی به دست آورد. آنان ابتدا در سال ۱۹۳۵ توانستند تا با غلبه بر سابادل نخستین قهرمانی خود را در جام حذفی به دست آورند. در فصل ۴۰–۱۹۳۹ نیز با پیروزی برابر راسینگ د فرول دومین قهرمانی سویا در جام حذفی از راه رسید. در همان فصل در حالی که سویا تا هفته‌های پایانی در صدر جدول لالیگا جای داشت و توانسته بود تیم‌های قدرتمند لالیگا را در هم بشکند، در روز آخر قهرمانی را به تیم نیروی هوایی اسپانیا، اتلتیکو اوایسیون (اتلتیکو مادرید فعلی) واگذار نمود. در شب قبل از آخرین مسابقه آن فصل، بهترین مهاجم و گلزن سویا روبرتو اسوکارس هنگامی که در حال عبور از خیابان چهارم چاکوتار بود، به وسیله مهاجمین مسلح به رگبار بسته شد تا شوک بزرگی قبل از آخرین مسابقه فصل به باشگاه وارد شود و قهرمانی به شکلی باور نکردنی از دست برود.

مجتمع مسکونی آدرس کرو اولری

قیمت خانه در باشاک شهیر
عوامل مختلفی بر قیمت خانه در باشاک شهیر استانبول اثر می‌گذارند. با توجه به شرایط و رشد روز افزون این منطقه و افزایش امکانات آن طبیعتاً ارزش املاک هم بالاتر می‌رود. متراژ ساختمان یکی از عواملی است که قیمت خانه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. امکاناتی که یک ملک از آن برخوردار قیمت ملک در باشاک شهیر است هم روی قیمت مؤثر واقع خواهد شد. موقعیت ساختمان و همچنین زمان ساخت آن از دیگر موارد تأثیر‌گذار بر قیمت خانه در این منطقه محسوب می‌شوند.

اویم استانبول مرجع خرید خانه در استانبول .

Report this page